fbpx

Oferta

Aplikacje mobilne

Stworzymy dla Ciebie aplikację w pełni dostosowaną do potrzeb Twojej firmy. Stawiamy na elastyczność i innowacyjność, opierając się na wieloletnim doświadczeniu zdobytym podczas pracy nad oprogramowaniem dla klientów o zróżnicowanych wymaganiach.

Korzystamy z technologii React.js i React Native. Jesteśmy ekspertami w ich twórczym wykorzystaniu. Pozwolą, aby Twoja aplikacja uruchamiała się zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS. Pojawi się w sklepach Play i App Store, a także umożliwi obsługę funkcjonalności urządzenia (takich jak kamera, gesty i inne).

Podczas projektowania aplikacji stawiamy na UX/UI, czyli funkcjonalność i przyjazność dla użytkownika. Z naszego oprogramowania wygodnie się korzysta, a jego design jest atrakcyjny i klarowny. Przekłada się to na świetne wrażenia użytkownika, który szybko realizuje swoje cele, czerpiąc z tego przyjemność.

Sposób w jaki realizujemy aplikacje mobilne

Pracę rozpoczniemy od warsztatów projektowych, podczas których poznamy Twoje potrzeby oraz procesy biznesowe zachodzące w Twojej firmie. Przeprowadzimy analizę przedwdrożeniową, w której zaproponujemy Ci szyte na miarę rozwiązanie oraz wycenę.

Możesz zdecydować się na MVP, czyli minimalną wersję produktu. Zawiera ona podstawowe funkcjonalności potrzebne użytkownikowi, ale nie wszystkie docelowo planowane.

Opracowanie MVP pozwoli Ci wcześniej wypuścić produkt na rynek, co umożliwi sprawdzenie zapotrzebowania na aplikację i przetestowanie jej. Oczywiście możesz wybrać także wdrożenie w pełni rozbudowanego oprogramowania

Następnie przejdziemy do procesu developmentu, który realizujemy w metodologii agile. Oznacza to pracę podzieloną na iteracje. Po każdej z nich zobaczysz i przetestujesz wstępną wersję produktu. Jeśli nie będzie Ci odpowiadała, powtórzymy iterację aż do osiągnięcia satysfakcjonującego rezultatu. Dzięki temu nie zaskoczy Cię ostateczny kształt aplikacji.

Stwórz z nami

własną aplikację mobilną

Rozwiązania dedykowane

Rozwiązania dedykowane to rozwiązania informatyczne, które przystosowane są do indywidualnych potrzeb firmy lub instytucji. Może to być aplikacja, system lub oprogramowanie. Tworzone są zazwyczaj od podstaw w oparciu o specyfikę danej branży i firmy. Dzięki nim możesz całkowicie wykorzystać zasoby ludzkie w Twojej firmie i sprzęt

W Make Software oferujemy Ci:

  • najlepsze rozwiązanie dostosowane do niestandardowych potrzeb i dużych projektów,
  • kompleksowe projektowanie całego systemu w oparciu o procesy zachodzące w Twojej firmie, w celu zautomatyzowania oprogramowania,
  • projektowanie rozwiązań, które zdecydowanie przyspieszą działanie Twojej firmy, a jednocześnie pozwalają zaoszczędzić i/lub uruchomić nowe/innowacyjne usługi.

Dodatki

W Make Software działamy kompleksowo, dlatego oferujemy Ci wszystko, czego potrzebujesz! Co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić?

Rozbudowujemy aktualne strony internetowe oraz dedykowane rozwiązania do stron, które już tworzymy, np. konfiguratory do robienia wycen, konfiguratory własnych wydruków (na dedykowane kubki, koszulki, cukierki), wydruków banerów i wiele innych usług!

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach biznesowych!

    Zapoznałem się i akceptuję Regulamin i Politykę prywatności. Informacje dotyczące przetwarzania przez MakeSoftware danych osobowych oraz informacje nt. wykorzystywania plików cookies zawarte są w Polityce prywatności.