fbpx

O nas

Jak powstał Makesoftware?

Poznaj nas i misję naszego zespołu

Twoja firma jest unikalna i takie powinno być też Twoje oprogramowanie. Naszym priorytetem jest, aby rozwiązania, które tworzymy, współgrały z potrzebami biznesu Klienta. Kierując się tą ideą, dokładnie przeanalizujemy procesy zachodzące w Twojej firmie, by zbudować perfekcyjnie dopasowaną do nich aplikację.

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów z dziedzin oprogramowania i marketingu. Potrafimy zatem nie tylko kodować — rozumiemy potrzeby firm, wiedząc, jak nasz software może pomóc je zrealizować.

Tworzymy aplikacje w oparciu o sprawdzone i nowoczesne technologie wykorzystując umiejętności i doświadczenie nabyte przez lata pracy nad różnorodnymi projektami. Wiemy, że sztampowe rozwiązania, to żadne rozwiązania, dlatego jesteśmy zarówno elastyczni, jak i  pomysłowi i innowacyjni.

Zajmujemy się kompleksowym wsparciem IT i tworzeniem dedykowanego oprogramowania.

Tworzymy strony i sklepy internetowe przy użyciu CMS WordPress WooCommerce. Projektujemy i wdrażamy indywidualne rozwiązania.

Kontakt

Skontaktuj się z nami tak jak lubisz 😉

    Zapoznałem się i akceptuję Regulamin i Politykę prywatności. Informacje dotyczące przetwarzania przez MakeSoftware danych osobowych oraz informacje nt. wykorzystywania plików cookies zawarte są w Polityce prywatności.