O nas

Jak powstał Makesoftware?

Poznaj nas i misję naszego zespołu

Make Software to ambitny, młody zespół programistów i specjalistów z branży marketingu, który powstał w wyniku owocnej i satysfakcjonującej współpracy oraz pragnienia stworzenia nowej przestrzeni dla rozwoju i wsparcia przedsiębiorców.

Połączyła nas wspólna misja i zainteresowania związane z kreowaniem i przygotowywaniem wysokiej jakości rozwiązań informatycznych. Doświadczenie jednej ze stron, zdobyte podczas pracy z klientami w zakresie potrzeb marketingowych zaowocowało szerszym spojrzeniem na całość procesów, jakie można oprogramować. Naszym celem jest wcielanie w życie pomysłów naszych Klientów i dostarczanie im satysfakcjonujących rozwiązań wpływających na rozwój ich firmy.

Zajmujemy się kompleksowym wsparciem IT i tworzeniem dedykowanych oprogramowań.

Budujemy sklepy internetowe oparte o silnik WordPress i PrestaShop oraz strony internetowe oparte o system WordPress i czysty HTML. Stwórzmy coś razem!

Kontakt

Opowiedz nam o swoich potrzebach biznesowych
- przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Telefon

+48 884-874-560

E-mail

biuro@makesoftware.pl

Adres

Fantastyczna 8/1a, Lublin

    Zapoznałem się i akceptuję Regulamin i Politykę prywatności. Informacje dotyczące przetwarzania przez MakeSoftware danych osobowych oraz informacje nt. wykorzystywania plików cookies zawarte są w Polityce prywatności.