fbpx

Oferta

Aplikacje dedykowane

Rozumiemy, że procesy biznesowe zachodzące w różnych firmach mogą być inne. Dlatego tworzymy rozwiązania szyte na miarę, które pozwolą Twojemu zespołowi pracować wydajniej i maksymalizować zyski. Uruchomisz z nami także innowacyjne produkty, które dadzą Ci szansę na zdobycie nowych klientów.

W zakresie naszych usług są zarówno aplikacje mobilne, jak i dedykowane systemy biznesowe,  rodzaju CRM czy ERP. Wszystkie nasze aplikacje można uruchomić  z poziomu przeglądarki, co sprawia, że dostęp do nich jest prosty i nie wymagają instalacji.

Zaletą takich właśnie aplikacji webowych jest także fakt, że działają zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli uzyskać dostęp do systemów w podróży czy podczas spotkań z klientami. Aplikacje webowe są przy tym wydajne i nie wymagają aktualizacji. Wszystkie dane wyświetlają się od razu po ich wprowadzeniu w panelu administracyjnym.

Nasze aplikacje wyróżniają także dedykowane panele administracyjne. Są w pełni dostosowane do charakterystyki procesów w Twojej firmie. Dzięki nim obsługa oprogramowania jest prosta i szybka. Twoi pracownicy nie będą musieli tracić czasu na szkolenia i błyskawicznie nauczą się korzystania z aplikacji, aby wydobyć pełnię jej potencjału.

Często współpracujemy ze startupami. Doceniają naszą elastyczność i umiejętność wcielania w życie innowacyjnych rozwiązań. Przygotowujemy dla nich także prototypy ułatwiające zdobycie inwestora.

Sposób w jaki realizujemy aplikacje dedykowane

Stworzenie aplikacji dedykowanej wymaga dogłębnego poznania i zrozumienia procesów biznesowych zachodzących w Twojej firmie. Podczas warsztatów przedwdrożeniowych przeanalizujemy potrzeby organizacji oraz jej zespołu. Kluczowe będzie znalezienie optymalnego rozwiązania, które sprawi, że praca z oprogramowaniem będzie prosta i przełoży się na maksymalne korzyści dla firmy.

Opierając się na analizie przedwdrożeniowej, rozpoczniemy proces projektowania. Otrzymasz dostęp do makiet, które przetestujesz. W ten sposób wypracujemy kształt aplikacji, pozwalającej najlepiej spełnić Twoje potrzeby.

Następnie przejdziemy do procesu developmentu, który realizujemy w metodologii agile. Oznacza to pracę podzieloną na iteracje. Po każdej z nich zobaczysz i przetestujesz wstępną wersję produktu. Jeśli nie będzie Ci odpowiadała, powtórzymy iterację aż do satysfakcjonującego rezultatu. Dzięki temu nie zaskoczy Cię ostateczny kształt aplikacji.

Stwórz z nami

własną aplikację dedykowaną

Zakres aplikacji dedykowanych

Finanse i księgowość

Nadzór nad terminowym regulowaniem należności, generowanie dokumentów finansowych oraz wygodny wgląd do kondycji finansowej firmy

Relacja z klientem

Analiza zapotrzebowania oraz wprowadzenie strategii pozwalającej Ci wyjść naprzeciw potrzebom kontrahentów i osiągnąć większe zyski

Logistyka i magazyn

Automatyczne sporządzanie raportów dostaw i wysyłki, kontrolowanie stanów magazynowych i śledzenie procesów transportu

Kadry

Wygodne zarządzanie czasem pracy, urlopami i wypłatami Twoich pracowników umożliwia lepszą organizację pracy w Twojej firmie

Projekty

Sprawna wymiana informacji, eliminacja ryzyka i opóźnień w projekcie oraz przydzielanie wytycznych pracownikom

Produkcja

Planowanie i nadzór nad procesem produkcji; magazynowanie i zarządzanie zasobami oraz sprawny obieg dokumentacji produkcyjnej

Narzędzia dedykowane

Narzędzia dedykowane internetowe to narzędzia, które są w pełni dostosowane do potrzeb firmy i pomagają jej osiągnąć wymierne korzyści.

W Make Software od podstaw tworzymy narzędzia dedykowane, jako odpowiedź na Twoje indywidualne potrzeby. Korzystamy z frameworków i bibliotek w celu zoptymalizowania kosztów. Tworzymy w React Native lub Webview Reactjs.

Integracje

Integracje z zewnętrznymi systemami pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojej firmy, a w efekcie poprawić jej wyniki sprzedażowe.

W Make Software zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby Twojego biznesu, a także Twoich Klientów. Dzięki integracjom, które oferujemy, możesz połączyć się m.in. z:

  • istniejącymi już bazami danych,
  • bazami produktów,
  • bazami dostawców.

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach biznesowych!

    Zapoznałem się i akceptuję Regulamin i Politykę prywatności. Informacje dotyczące przetwarzania przez MakeSoftware danych osobowych oraz informacje nt. wykorzystywania plików cookies zawarte są w Polityce prywatności.