Oferta

Aplikacje dedykowane

Internetowe aplikacje dedykowane to zaawansowany system informatyczny, który wykorzystuje platformę internetową, jest w pełni dostosowany do potrzeb firmy i pomaga jej osiągnąć wymierne korzyści. Zawsze tworzymy aplikacje dedykowane, jako odpowiedź na konkretny problem! Ma to na celu generowanie korzyści związanych z Twoim biznesem.

Aplikacje mobilne to oprogramowania, które działają na przenośnych urządzeniach mobilnych. Do najpopularniejszych systemów, na których pisane są takie aplikacje, zaliczyć można Androida oraz IOS. Tworzymy aplikacje na Androida i IOS w celu umożliwienia użytkownikom: wykonywania codziennych czynności związanych z pracą, wykonywania przelewów bankowych, prowadzenia rozmów wirtualnych, grania w gry, robienia zakupów przez Internet, czytania książek itp.

Stwórz z nami

własną aplikację mobilną

Zakres aplikacji mobilnych

Finanse i księgowość

Nadzór nad terminowym regulowaniem należności, generowanie dokumentów finansowych oraz wygodny wgląd do kondycji finansowej firmy

Relacja z klientem

Analiza zapotrzebowania oraz wprowadzenie strategii pozwalającej Ci wyjść naprzeciw potrzebom kontrahentów i osiągnąć większe zyski

Logistyka i magazyn

Automatyczne sporządzanie raportów dostaw i wysyłki, kontrolowanie stanów magazynowych i śledzenie procesów transportu

Kadry

Wygodne zarządzanie czasem pracy, urlopami i wypłatami Twoich pracowników umożliwia lepszą organizację pracy w Twojej firmie

Projekty

Sprawna wymiana informacji, eliminacja ryzyka i opóźnień w projekcie oraz przydzielanie wytycznych pracownikom

Produkcja

Planowanie i nadzór nad procesem produkcji; magazynowanie i zarządzanie zasobami oraz sprawny obieg dokumentacji produkcyjnej

Narzędzia dedykowane

Narzędzia dedykowane internetowe to narzędzia, które są w pełni dostosowane do potrzeb firmy i pomagają jej osiągnąć wymierne korzyści.

W Make Software od podstaw tworzymy narzędzia dedykowane, jako odpowiedź na Twoje indywidualne potrzeby. Korzystamy z frameworków i bibliotek w celu zoptymalizowania kosztów. Tworzymy w React Native lub Webview Reactjs.

Integracje

Integracje z zewnętrznymi systemami pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojej firmy, a w efekcie poprawić jej wyniki sprzedażowe.

W Make Software zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby Twojego biznesu, a także Twoich Klientów. Dzięki integracjom, które oferujemy, możesz połączyć się m.in. z:

  • istniejącymi już bazami danych,
  • bazami produktów,
  • bazami dostawców.

Kontakt

Opowiedz nam o swoich potrzebach biznesowych
- przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.