fbpx

Glap

Glap to nasza autorska gra mobilna 2D na Androida, w której gracz steruje rybką, pożerającą zdobycze i unikającą niebezpieczeństw. Użyliśmy autorskich ilustracji oraz silnika Unity 3D, co zapewnia zaawansowane renderowanie i funkcjonalności.

Lawaiia

Firma Lawaiia oferuje klientom największy w Polsce wybór biżuterii z bursztynem. Produkowana jest w manufakturach na terenie Pomorza i cechuje się nowatorskimi, designerskimi rozwiązaniami. Artyzm sprzedawanych produktów sprawia, że cieszą się wśród kobiet dużą popularnością.

E-Biuro Warszawa

Nasz klient oferuje wynajem wirtualnego biura w centrum Warszawy. Klienci firmy mają możliwość rejestracji pod jej adresem działalności gospodarczej czy spółki. Biuro świadczy także usługi odbierania, skanowania i wysyłki korespondencji oraz udostępnia najemcom panel administracyjny do zarządzania usługą.

SSANGYONG

Naszym klientem był główny oficjalny importer samochodów marki SsangYong w Polsce. SsangYoung to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów o dużej pojemności silnika, który może się poszczycić 70-letnim doświadczeniem. W ofercie polskiego importera znajdują się zróżnicowane modele — od samochodu miejskiego, przez rodzinne po elektryczny.

Lubelski Podcast Naukowy

Projekt LPN zrealizowaliśmy dla Fundacji Polskiej Akademii Nauk. Organizacja ta, działająca pod auspicjami PAN, ma za zadanie integrację środowisk naukowych i gospodarczych regionu lubelskiego. Tworzą ją wybitni przedstawiciele obu środowisk.