fbpx

Case studies :: SSANGYONG

Witryna importera samochodów SsangYong w Polsce.

Klient

Naszym klientem był główny oficjalny importer samochodów marki SsangYong w Polsce. SsangYoung to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów o dużej pojemności silnika, który może się poszczycić 70-letnim doświadczeniem. W ofercie polskiego importera znajdują się zróżnicowane modele — od samochodu miejskiego, przez rodzinne po elektryczny.

Wyzwanie

Klient wymagał od nas stworzenia strony, która trafnie odda nowoczesny charakter oferowanych produktów oraz będzie doskonale się prezentowała na tle witryn konkurencji.
Mieliśmy w atrakcyjny sposób przedstawić modele aut wraz z ich specyfikacją. Naszym zadaniem było także udostępnienie klientom informacji o lokalizacji dealerów oraz umożliwienie im umówienia się na jazdę próbną czy pobrania cennika.

Realizacja

Stworzyliśmy czytelny i nowoczesny projekt graficzny opierający się na kontraście czerni i bieli. Skoncentrowany jest na grafikach i zdjęciach modeli, które w zachęcający sposób prezentują design samochodów.

Na stronie głównej wykorzystaliśmy karuzelę umożliwiającą klientom przeglądanie modeli samochodów i przejście do konkretnych podstron. Na każdej z nich znajdują się interaktywne prezentacje aut w widoku 360 stopni oraz pokazy slajdów pozwalające na zapoznanie się z poszczególnymi cechami produktów. Zaprezentowane są również warianty modeli.

Witryna udostępnia klientom także informacje o możliwościach finansowania zakupu. Osobną funkcjonalnością jest interaktywna mapa dealerów oraz autoryzowanych serwisów.

Aby umożliwić administratorom witryny jej prostą i intuicyjną obsługę zdecydowaliśmy się oprzeć stronę na systemie CMS WordPress. Jego zalety to także duże możliwości konfiguracji i rozbudowy witryny. Tworząc autorski motyw, zadbaliśmy o jej wydajność oraz aspekty związane z SEO. Zoptymalizowaliśmy stronę także pod kątem responsywności, aby była przyjazna dla użytkowników urządzeń mobilnych.

Technologie

Porozmawiajmy!

SSANGYONG

strona internetowa oparta na CMS WordPress

Zobacz inne realizacje

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach biznesowych!

    Zapoznałem się i akceptuję Regulamin i Politykę prywatności. Informacje dotyczące przetwarzania przez MakeSoftware danych osobowych oraz informacje nt. wykorzystywania plików cookies zawarte są w Polityce prywatności.