Oferta

Sklepy internetowe

Stworzymy dla Ciebie funkcjonalny, responsywny i stabilny E-commerce!
Coraz większą popularnością cieszy się e-commerce. Umożliwia szybkie, bezpieczne i ekonomiczne zakupy na odległość bez wychodzenia z domu. Dla przedsiębiorców sprzedaż internetowa wiąże się z niższymi kosztami utrzymania sklepu oraz możliwością docierania do Klientów w całym kraju, a nawet poza jego granicami. Aby sklep był w pełni funkcjonalny, wymaga dobrej integracji z systemami kurierskimi i bankami płatności, co pozwala zautomatyzować cały proces zamawiania i finalizacji zakupu.

Przygotowanie dobrze i szybko funkcjonującego oraz bezpiecznego sklepu online to trudne zadanie, dlatego warto powierzyć je doświadczonym programistom. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu e-commerce dostosowanego do potrzeb Twoich Klientów!

Stwórz z nami

własny sklep internetowy

Budujemy sklepy internetowe oparte o silnik WordPress i PrestaShop. Są to bezpieczne, stabilne i intuicyjne w obsłudze systemy, które wdrażamy i optymalizujemy w profesjonalny sposób. Cieszą się one dużą popularnością na rynku, co świadczy o ich wysokiej jakości i funkcjonalności.

WordPress

WordPress to najpopularniejszy system do zarządzania treścią na świecie. Opartych jest na nim około 30% wszystkich stron internetowych.

Rozwiązanie to pozwala na swobodne i intuicyjne zarządzanie serwisem internetowym poprzez:

 • dodawanie nowych treści bez znajomości kodu HTML lub PHP,
 • edycję starych treści,
 • załączanie lub usuwanie zdjęć.

WordPress jest zaopatrzony w miliony gotowych rozwiązań, w tym ponad 4000 darmowych motywów, czy też ponad 54 000 darmowych wtyczek.

W Make Software:

 • tworzymy dedykowane oraz oparte na szablonach sklepy internetowe,
 • piszemy wtyczki i kreujemy indywidualne rozwiązania,
 • sporządzamy zaawansowane konfiguratory produktów,
 • tworzymy formularze zamówień,
 • personalizujemy produkty,
 • rozwiązujemy problemy właścicieli przyszłych lub obecnych sklepów internetowych opartych o system WordPress.

PrestaShop

PrestaShop to jeden z najbardziej popularnych i bezpiecznych CMS-ów dedykowanych do obsługi e-commerce.

Ogromną jego zaletą jest prosty panel administracyjny i nawigacja. Dzięki niej możesz zarządzać stroną i dodawać nowe produkty. Ponadto charakteryzuje się dużą wydajnością. Zawiera ponad 200 darmowych szablonów i motywów oraz daje możliwość stworzenia własnego indywidualnego szablonu. Jest responsywny, czyli dostosowany do urządzeń mobilnych, z których można komfortowo modyfikować i aktualizować treści. Daje nieograniczony dostęp do kodu źródłowego, co umożliwia szybkie wykrycie ewentualnego błędu w zabezpieczeniach.

PrestaShop zawiera wiele funkcji przeznaczonych do automatyzacji procesów realizacji zamówień, a także wiele integracji z platformami sprzedażowymi.

Rozwiązania dedykowane

Rozwiązania dedykowane to rozwiązania informatyczne, które przystosowane są do indywidualnych potrzeb firmy lub instytucji. Może to być aplikacja, system lub oprogramowanie. Tworzone są zazwyczaj od podstaw w oparciu o specyfikę danej branży i firmy. Dzięki nim możesz całkowicie wykorzystać zasoby ludzkie w Twojej firmie i sprzęt.

W Make Software oferujemy Ci:

 • projektujemy kompleksowo cały system lub sklep w oparciu o procesy zachodzące w Twojej firmie, co ma na celu zautomatyzowanie oprogramowania,
 • tworzymy rozwiązania, które przyspieszą działanie Twojej firmy, a jednocześnie pozwolą zaoszczędzić i/lub uruchomić nowe/innowacyjne usługi,
 • dedykowane sklepy, które tworzymy, odznaczają się większą przepustowością i upraszczają obsługę dużej ilości zamówień,
 • tworzymy zaawansowane konfiguratory produktów,
 • automatyzujemy wiele procesów i tworzymy skuteczną integrację systemów informatycznych.

Integracje

Integracja sklepu internetowego z zewnętrznymi systemami pozwoli Ci w pełni wykorzystać jego potencjał, a w efekcie poprawić wyniki sprzedażowe. Umożliwia poszerzenie działalności sklepu na więcej rynków. Może zautomatyzować poszczególne zadania Twoich pracowników, a tym samym zaoszczędzić ich czas, a także znacznie wpłynąć na jakość obsługi klientów. Dzięki automatycznej synchronizacji danych możesz zminimalizować prawdopodobieństwo pojawienia się błędów i pomyłek.

W Make Software przy doborze systemów, które integrujemy ze sklepem internetowym, zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby Twojego biznesu, a także Twoich Klientów. Oferujemy integracje:

 • z systemem płatności,
 • z systemami obsługującymi magazyny, bazą produktową lub bazą dostawców w modelu dropshipping,
 • komunikacyjne z kupującymi, np. związane ze statusem zamówienia,
 • wspierające sprzedaż – automatyzacja współpracy z różnymi portalami aukcyjnymi np. Allegro.

Kontakt

Opowiedz nam o swoich potrzebach biznesowych
- przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.