fbpx

Oferta

Sklepy internetowe

Aby osiągnąć sukces w e-commerce, musisz oprzeć swój biznes na doskonale zaprojektowanych rozwiązaniach. Nasze sklepy to nie tylko zaawansowana i sprawdzona technologia, ale przede wszystkim oprogramowanie zbudowane z myślą o potrzebach Twoich klientów oraz Twoich.

Tworzymy sklepy przy wykorzystaniu systemu WooCommerce opartego na CMS WordPress. To intuicyjna w obsłudze oraz elastyczna platforma, która pozwoli Ci łatwo i efektywnie sprzedawać przez Internet.

Wykorzystując WooCommerce zbudujemy dla Ciebie zarówno prosty, jak i zaawansowany sklep internetowy. Technologia jednak to nie wszystko. Liczą się użytkownicy, a my wiemy, jak ułatwić im robienie zakupów i do nich skłonić, co pozwoli Ci zmaksymalizować zyski.

Tworząc sklep, dostosujemy go do działań, jakie będą prowadzone w Twojej firmie. ZIntegrujemy platformę z zewnętrznymi usługami, takimi jak systemy płatności, usługi kurierskie czy CRM. Wszystko po to, by zoptymalizować pracę Twojego zespołu.

Sposób w jaki realizujemy strony i sklepy www

Rozpoczniemy działania od analizy Twojej branży oraz grupy klientów, do których chcesz dotrzeć. Podczas warsztatów będziemy chcieli ustalić, jakie są potrzeby przyszłych użytkowników sklepu oraz Twoich pracowników.

Następnie przygotujemy makiety UX/UI, które przedstawią wygląd witryny. Będziesz mieć swój udział w ich tworzeniu, testując je podczas prac. Da Ci to pewność, że plan rozwiązania jest spójny z Twoją ideą i wymaganiami.

Kolejno przejdziemy do procesu developmentu, który realizujemy w metodologii agile. Oznacza to pracę podzieloną na iteracje. Po każdej z nich zobaczysz i przetestujesz wstępną wersję produktu. Jeśli nie będzie Ci odpowiadała, powtórzymy iterację aż do satysfakcjonującego rezultatu. Dzięki temu nie zaskoczy Cię ostateczny kształt sklepu internetowego.

Oprogramowanie uzupełnimy o rozszerzenia dostosowane do procesów biznesowych, które mają zachodzić w Twojej firmie. Oznacza to integracje z zewnętrznymi usługami w tym z systemami, które stworzyliśmy (jeśli także na nie się zdecydujesz). Ostatecznie skonfigurujemy panel administracyjny, by jego obsługa była szybka i wygodna.

Stwórz z nami

własny sklep internetowy

Budujemy sklepy internetowe oparte o silnik WordPress i PrestaShop. Są to bezpieczne, stabilne i intuicyjne w obsłudze systemy, które wdrażamy i optymalizujemy w profesjonalny sposób. Cieszą się one dużą popularnością na rynku, co świadczy o ich wysokiej jakości i funkcjonalności.

WordPress

WordPress to najpopularniejszy system do zarządzania treścią na świecie. Opartych jest na nim około 30% wszystkich stron internetowych.

Rozwiązanie to pozwala na swobodne i intuicyjne zarządzanie serwisem internetowym poprzez:

 • dodawanie nowych treści bez znajomości kodu HTML lub PHP,
 • edycję starych treści,
 • załączanie lub usuwanie zdjęć.

WordPress jest zaopatrzony w miliony gotowych rozwiązań, w tym ponad 4000 darmowych motywów, czy też ponad 54 000 darmowych wtyczek.

W Make Software:
 • tworzymy dedykowane oraz oparte na szablonach sklepy internetowe,
 • piszemy wtyczki i kreujemy indywidualne rozwiązania,
 • sporządzamy zaawansowane konfiguratory produktów,
 • tworzymy formularze zamówień,
 • personalizujemy produkty,
 • rozwiązujemy problemy właścicieli przyszłych lub obecnych sklepów internetowych opartych o system WordPress.

Rozwiązania dedykowane

Rozwiązania dedykowane to rozwiązania informatyczne, które przystosowane są do indywidualnych potrzeb firmy lub instytucji. Może to być aplikacja, system lub oprogramowanie. Tworzone są zazwyczaj od podstaw w oparciu o specyfikę danej branży i firmy. Dzięki nim możesz całkowicie wykorzystać zasoby ludzkie w Twojej firmie i sprzęt.

W Make Software oferujemy Ci:

 • projektujemy kompleksowo cały system lub sklep w oparciu o procesy zachodzące w Twojej firmie, co ma na celu zautomatyzowanie oprogramowania,
 • tworzymy rozwiązania, które przyspieszą działanie Twojej firmy, a jednocześnie pozwolą zaoszczędzić i/lub uruchomić nowe/innowacyjne usługi,
 • dedykowane sklepy, które tworzymy, odznaczają się większą przepustowością i upraszczają obsługę dużej ilości zamówień,
 • tworzymy zaawansowane konfiguratory produktów,
 • automatyzujemy wiele procesów i tworzymy skuteczną integrację systemów informatycznych.

Integracje

Integracja sklepu internetowego z zewnętrznymi systemami pozwoli Ci w pełni wykorzystać jego potencjał, a w efekcie poprawić wyniki sprzedażowe. Umożliwia poszerzenie działalności sklepu na więcej rynków. Może zautomatyzować poszczególne zadania Twoich pracowników, a tym samym zaoszczędzić ich czas, a także znacznie wpłynąć na jakość obsługi klientów. Dzięki automatycznej synchronizacji danych możesz zminimalizować prawdopodobieństwo pojawienia się błędów i pomyłek.

W Make Software przy doborze systemów, które integrujemy ze sklepem internetowym, zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby Twojego biznesu, a także Twoich Klientów. Oferujemy integracje:

 • z systemem płatności,
 • z systemami obsługującymi magazyny, bazą produktową lub bazą dostawców w modelu dropshipping,
 • komunikacyjne z kupującymi, np. związane ze statusem zamówienia,
 • wspierające sprzedaż – automatyzacja współpracy z różnymi portalami aukcyjnymi np. Allegro.

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach biznesowych!

  Zapoznałem się i akceptuję Regulamin i Politykę prywatności. Informacje dotyczące przetwarzania przez MakeSoftware danych osobowych oraz informacje nt. wykorzystywania plików cookies zawarte są w Polityce prywatności.